Galerie Pitevna

Prezentace současného umění na Masarykově univerzitě

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity nabízí široké spektrum studijních oborů v bakalářském, magisterském a doktorském studiu. 

Bakalářské, navazující magisterské a celoživotní studijní programy poskytují ucelený systém přípravy učitelů pro 1. a 2. stupeň základních a středních škol.

Poskytujeme moderní zázemí pro studenty i učitele nedaleko centra Brna. 

Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Celoživotní vzdělávání (dále též CŽV) je výuka na vysoké škole, při které (podle §60 zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů) účastníci celoživotního vzdělávání nejsou studenty. Účastníci programů celoživotního vzdělávání hradí výlohy spojené se studiem.

JumpPark Brno

Jedním z našich partnerů je JUMPPARK Brno, což je první trampolínový park ve střední Evropě.

Kopírovací centrum - Petr Liška

Nabízíme kopírování a tisk z donesených i zaslaných materiálů, zpracováváme předlohy tištěné, na výměnných médiích i zaslaných elektronickou poštou, kompletaci výtisků s možností strojového sešití do 50 listů a další. Formáty do velikosti A3 černobíle i barevně, černobílé kopie ve velikosti A1, A2.

Petr Liška - Autodoprava

EXPRESIVNÍ TERAPIE SE ZAMĚŘENÍM NA ARTETERAPII

EXPRESIVNÍ TERAPIE SE ZAMĚŘENÍM NA ARTETERAPII

(čtyřsemestrové studium určené k prohloubení odborné kvalifikace, akreditované MŠMT v rámci DVP na katedře výtvarné výchovy PdF Masarykovy univerzity Brno)

Chillhills aparment

Cílem Chillhills Apartments je zlepšit situaci s bydlením pro studenty a mladé lidi. Proto v každém městě, kde působíme, pečlivě vybíráme vhodné bytové komplexy. Je nám jasné, že si každý představuje ideální bydlení jinak, proto se snažíme, aby i naše nabídka byla různorodá. V jednotlivých městech postupně zřizujeme více komplexů Chillhills Apartments, aby si každý mohl vybrat.

Soňa Pluhařová - vizážistka a kosmetická poradkyně společnosti Artistry

Kosmetika Arstistry patří mezi 5 TOP kosmetik na světě - využijte svatební líčení, plesové líčení či kosmetické poradenství

Kanci paní nadlesní

Lenka Rödlová - kosmetická poradkyně

Kosmetické poradentství

Prodej kosmetiky

Masáže, výživový poradce - Radka Lenka Urbánková

Naše patentované stravovací plány Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky a nabízejí individuální řešení, které přináší skutečné výsledky.

Díky našim základním principům získáte svou vysněnou postavu pohodlně, zdravě a efektivně. Ke zhubnutí přebytečných kil od nás navíc získáte i tyto výhody