7. Ples Pedagogické fakulty MU

Milí přátelé plesů, obzvláště pak plesu PdF,

stejně jako předešlé roky i letos pro Vás připravujeme další ročník plesu Pedagogické fakulty MU. Letošní, v pořadí již sedmý ročník, bude opět něčím nový - můžete se těšit na spoustu zajímavých zážitků. Poučeni z minulých let se snažíme ples stále vylepšovat podle Vašich připomínek a návrhů.

Tento rok se můžete těšit na skupinu Abanico, Mighty Shake, na barmanskou show, kadeřnickou proměnu některé odvážné studentky, na DJ i dechovou hudbu Lácaranka.  Aneta Langerová a její akustické vystoupení, které hned tak někde neuvidíte, se stane vyvrcholením tohoto plesu. Čeká na Vás i bohatá tombola plná zajímavých cen.

Prodej vstupenek na ples bude probíhat od 8. února 2012, sledujte, prosím, naše webové stránky, kde budeme v průběhu času vše doplňovat a aktualizovat.

Těšíme se na Vás,

organizátoři