Ples 2011 - jak to všechno dopadlo

Ve středu 9. března 2011 se v Bobycentru uskutečnil 6. ples Pedagogické fakulty MU. I letos poptávka převyšovala nabídku a ples tak byl již před jeho samotným zahájením vyprodán. Zahájení plesu obstaral staronový děkan fakulty Josef Trna a předtančením tanečníci z klubu TK TŠ STARLET.

O hudbu k poslechu i tanci se v hlavním sále už tradičně starali Kanci paní nadlesní, ve vedlejším sále hudební dění obstarával Cimbál music orchestra. Pokud jste stále nenacházeli to pravé hudební potěšení, mohli jste středeční noc prožít v rytmu disca na parketu sálu La Grotta. Kromě hudebního programu byl pro návštěvníky připraven i pestrý doprovodný program - pro potěchu oka vystoupily břišní tanečnice Sheyla orient, pro potěchu ucha známý komik z pořadu Na stojáka Miloš Knor a snad všechny smysly ohromilo vystoupení tanečníka a iluzionisty Radka Bakaláře.

Největším lákadlem a pověstnou třešničkou se mělo stát vystoupení písničkáře Xaviera Baumaxy. Bohužel z třešničky se stala kaňka a Xavier Baumaxa nám, notně posilněn alkoholem, představil svou odvrácenou buranskou tvář, která neměla nic společného s domluveným hudebním vystoupením.  Na tomto místě bychom se proto rádi omluvili všem návštěvníkům za přetrpění tohoto snad neopakovatelného nekulturního zážitku. Doufáme, že vám vystoupení Xaviera Baumaxy příliš nezkazilo celkový dojem z plesu.

Napravit dojem po (ne)vystoupení Baumaxy mohla bohatá tombola, ve které se dal vyhrát notebook, tiskárna, fotoaparáty, MP3 přehrávače a mnoho dalších hodnotných cen. Ples obohatila také barmanská show, módní přehlídka či výstava obrázků dětí ze Základní školy speciální, Brno, Ibsenova 1.

Děkujeme všem návštěvníkům, hostům, střízlivým účinkujícím a sponzorům za nesmírnou přízeň a toleranci. Speciální poděkování pak náleží tajemníkovi Pedagogické fakulty panu Petru Štikovi za dlouhodobou důvěru a podporu naší práce.

Je to za námi. Děkujeme za skvělou atmosféru!
Petr Hájek, Monika Vrtělová, Jakub Procházka a Martin Kusák